Dixon37 - Mam Plan feat. Nizioł, Hinol prod. Fame BeatsKup płytę Dixon37 - KZK: http://www.krewzakrew.pl/

Booking koncertowy:
[email protected] / 792 657 495

Empik: http://goo.gl/R1Kn2X
iTunes: http://goo.gl/YGFRPY
Google Play: http://goo.gl/gMZu6F
Spotify: http://goo.gl/iCsMdM

Dixon37 na Facebooku: http://goo.gl/NYJxPw
DistrictAREA na Facebooku: http://goo.gl/VuGqph
SSG na Facebooku: http://goo.gl/sY6wE3

Subskrybuj kanał ★★★ http://www.youtube.com/user/smokestorygroup?sub_confirmation=1

Singiel „Mam Plan” z gościnnym udziałem Nizioła i Hinola, to obraz autorstwa 9liter zapowiadający nowa płytę warszawskiego składu „Krew za krew”. Za produkcję odpowiada Fame Beats, a całość zaaranżował RX. Tym samym poznaliśmy pierwszy gości na nowej płycie Dixon37, której premiera planowana jest na jesień 2016 roku.

Dixon37 są częścią DistrictAREA, które z okazji powitania zespołu w swoich szeregach udostępniło także specjalny film oraz oświadczenie:

„Cieszymy się, że tacy ludzie jak Dixon37 współpracują razem z nami. Mamy podejście zupełnie odmienne od reszty naszej branży, co oznacza, że czasem rozwiązania promocyjne, które proponujemy, nie są akceptowane przez część branży przyzwyczajoną do samych klipów, wywiadów i suchych informacji prasowych. Chłopaki z Dixon37 w pełni nam zaufali, wierząc, że to co chcemy zrobić na polskim rynku muzycznym może przynieść dużo lepsze efekty niż jedynie silny kanał na YouTube.

Sukces Polskiej Wersji był naszym pierwszym naprawdę mocnym uderzeniem w skostniały rynek, natomiast Dixon37 będzie kolejnym pokazem naszych możliwości. Akcja związana z powitaniem chłopaków w naszych szeregach to tylko początek – już za kilkadziesiąt godzin czeka Was kolejna niespodzianka związana z Dixon37. Nowy krążek „Krew za krew” planujemy wydać na jesień 2016 roku. Płyta dostępna będzie na districtarea.pl oraz w Empikach w całej Polsce.

Chociaż teraz zdajemy się „siedzieć cicho” i raczej korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, gwarantujemy Wam, że to, co będzie działo się na jesień, pokaże zarówno słuchaczom, jak i pozostałym wytwórniom zupełnie nową jakość promocji muzyki, a Dixon37 wykona świetną robotę produkując swoją kolejną płytę. Tym samym DistrictAREA od jesieni przestanie działać jako klasyczna wytwórnia muzyczna. Nasze działania wobec Dixon37 oraz dwóch pozostałych płyt zaplanowanych na ten okres wydawniczy skupią się na innej płaszczyźnie niż same płyty, które od tej pory będą tylko elementem składającym się w większą całość.”

Album: Krew za Krew
Artist: Dixon37
Title: Mam Plan feat. Nizioł, Hinol
Lyrics: Michrus Dixon37, Kafar Dixon37, Nizioł, Hinol
Producer: Fame Beats
Aranżacja: RX Produkcja
Mix/mastering: Zbylu
Video Producer: 9liter
Label: DistrictAREA
Support: SSG

Sprawdź nowości: http://smokestoryshop.pl/nowosci.html
Facebook: http://www.facebook.com/SMOKESTORYGROUP.SSG
Instagram: http://instagram.com/smokestoryssg

Facebook