Zagrajmy w: LEGO Harry Potter Lata 1-4 #8 - Mandragory i ChochlikiOpis:

Rozgrywka LEGO Harry'ego Pottera jest bardzo podobna do poprzednich gier Lego, również z naciskiem na zbieranie i odkrywanie. Rzucanie zaklęć to integralna część gry, z szerokim zakresem zaklęć dostępnych do odblokowania dalszej części gry. Jako, iż jest wiele dostępnych zaklęć w grze, gracz może wybrać dane zaklęcie zaczarowanym kołem. Tworzenie mikstur to kolejna funkcja; mikstury mogą pomóc graczowi przejść poziomy. Jeżeli zostanie stworzony niepoprawnie, może wywołać efekty uboczne takie jak np. zamienianie gracza w żabę.
Zmiany w mechanice poprzednich gier zawierają misje takie jak ,,Uczeń w niebezpieczeństwie", które są grupą wyzwań mających na celu pomoc uczniowi, oraz Eliksir Wielosokowy, który umożliwia graczowi tymczasową zmianę wyglądu postaci w jedną z figurek, którą odkryliśmy[4]. Wielka zmiana w zmianie rozdziałów. Dziurawy Kocioł służy jako centralny punkt dla kupowania bonusów i powrotu do poprzednich poziomów, kiedy Hogwart działa jak stale rozwijające się centrum z dostępnymi do odblokowania postaciami. Możemy jest znaleźć poprzez wybieranie ich ukrytych portretów.
Większe obszary w Hogwarcie prowadziło Traveller's Tales, aby udowodnić ogólny poziom gry. Również zawarty jest kolejny poziom bonusowy, który umożliwia graczom utworzyć poziom. Jest to podobne do Lego Indiany Jonesa. Jeżeli gracz się zgubił, może podążać tropem monet ducha, aby dojść do kolejnego poziomu. Nie liczą się one wprost do sumy monet, ale zaprowadzi gracza do następnej sekcji poziomu. Aczkolwiek jeden z czerwonych klocków umożliwia graczowi, że każda moneta ducha jest warta 1,000.

###KANAŁ LENKI###
http://adf.ly/sxk1K
###RADIO DLA GRACZY###
http://adf.ly/sxjwr
###ZAPASOWY KANAŁ###
http://adf.ly/sxk0O

Facebook