Dünyanın En Tehlikeli 10 KadınıDünyanın En Tehlikeli 10 Kadını

Kanada’daki Online dergisinin resmi olmayan araştırmalarına göre hazırlanan Dünyanın en tehlikeli 10 kadını listesinde bakın kimler yer alıyor ;

Dünyanın en tehlikeli 1. kadını Claudia Ochoa Felix, Meksika’da yaşıyor. Felix, kusursuz bir yüz, bembeyaz dişler ve uzun boyu ile oldukça alımlı bir kadın. Ancak tüm bunlara aldanmayın çünkü kendisinin “Kim Kardashian uyuşturucu mafyası” nın başı olduğunu duyduğunuz da sanırım sizde bize hak vereceksiniz.

Facebook ve Twitter’da binin üzerinde fotoğraf ve davet paylaşımı olan Felix’in, 160 binin üzerinde de takipçisi var. Fotoğraflarının arasında pahalı ve lüks arabalar ile mayolu fotoğraflarının yanı sıra silahlı veya para demetleri ile de çekilmiş pek çok fotoğrafı bulunmakta.
-
Dünyanın en tehlikeli 2. kadını ise Sandra Avila Beltran. “Pasifik Kraliçesi” diye de bilinen Sandra Avila Beltran, kokain kaçakçısı, Meksikalı bir güzel. Beltran doksanlı yıllarda Sinaloa Karteli’nin kurulmasında büyük rol oynadı.
-
Dünyanın en tehlikeli 3. kadını Judy Moran, Avusturalya, Melbourne’da yaşıyor. Ailecek uzun yıllar, uyuşturucu ticaretinde söz sahibi olan Moran’ın bu uğurda eşleri, çocukları öldürüldü. Gizli kameralar sayesinde elinde delil olan polis Moran’ı tutuklayıp 26 yıl hapis cezasını çekeceği koğuşuna gönderdi.
-
Dünyanın en tehlikeli 4. kadını Thelma Wright, Paraguay’lı. Uyuşturucu mafyasının başı olan kocasının 1986 yılında öldürülmesi üzerine işi devraldı.
-

Dünyanın en tehlikeli 5. kadını Maria Leon, 13 çocuk annesi ve Los Angeles’ta bir azılı gangster çetesinin başı. Los Angeles’ın uyuşturucu ve insan kaçakcılığının bir numaralı ismi.
-

Dünyanın en tehlikeli 6. kadını Anna Maria Licciardi, İtalya (Kuzey Napoli) bölgesi mafya çetesinin başı. Üyelerin saygınlığını kazanmış, Anne diye hitap edilen güçlü bir kişilik.

-Dünyanın en tehlikeli 7. kadını ise Rosetta Cutolo. İtalya’da yaşayan Cutolo’nun karargahı Castello Mediceo’da 16. yüzyıldan itibaren ailesinin oturduğu bir saray. Bu sarayda 365 oda, tenis kortları ve yüzme havuzu bulunuyor. İtalyada kendisini barışa (!) adamış biri olarak tanınıyordu.

Dünyanın en tehlikeli 8. kadını olan Jemeker Thompson, Los Angeles’ta yaşıyor. Kendisi 27 yaşında iken mafya lideri kocasının öldrlmesi sonucu işi devralmış ve uyuşturucu ticaretinde söz sahibi olmuştur.
-

Dünyanın en tehlikeli 9. kadını Raffaella D’Alterio İtalya’da yaşıyor. Raffaella’da kocası da öldürülünce işi devralan mafya gelinlerinden biri. Silah kaçakçılığı, uyuşturucu, sahte para basma, gasp gibi suçları işleyen çetenin başı. 2012 yılında tutuklandı, şuan cezaevinde.
-
Dünyanın en tehlikeli 10. kadını Anna Gristina İskoçyalı ancak New York’ta yaşıyor. Kendisi her ne kadar bir flört organizasyonunun sahibi olduğunu iddia etse de kahraman New York polisi bunu yemedi.


Kanalıma Buradan Abone Olabilirsiniz
ABONE OL ▶️ http://goo.gl/UwUjv2


İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER VİDEOLARIM

Sevmeyen Kadınların Yaptığı 10 Şey:http://youtu.be/IRQBo8foVV0

Seven Erkeklerin 9 Sırrı : http://youtu.be/1pMrAYX6o14

Erkeklerin Hoşlanmadığı Şeyler : http://youtu.be/DNSy79SfdTM

GELECEĞİN HABERCİLERİ Testi : http://youtu.be/FNfkWG9UOqY

Erkeklerin Çekici Bulduğu 7 Şey : http://youtu.be/b-pURKQLFio

Erkekleri Etkilemenin Etkili 7 Yolu : http://youtu.be/P6nVMUCjA6E

Kan Grubunuza Göre Karakteriniz : http://youtu.be/TN84K0j2pBM

Kadınların Sevmediği 9 Şey : http://youtu.be/KrfU1PbP-Rw

İlişkiyi Bitiren 7 Para Sorunu : http://youtu.be/yGdQ7rwhh5M

Vazgeçilmez KADIN Olun ! : http://youtu.be/L4F3RoCcTBo

1 Haftada Sevgili Bulmak : http://youtu.be/ew3h6_RytAQ

Sevmeyen Erkeklerin Yaptığı 7 Şey :http://youtu.be/VuFCpeDwPrU

Erkeklerin Aşk Belirtileri : http://youtu.be/2yWMxBPoDgA

Sevmediğini Nasıl Anlarsın ? : http://youtu.be/RS0mkJ0dsQE

Kadınları Ele Veren 9 İşaret : http://youtu.be/Kcr45ykfR9I


DAHA FAZLASI İÇİN WEB SİTEMİ ZİYARET EDİN

http://muhammetcumanoglu.com


Desteğiniz İçin Teşekkür ediyorum. Merak ettiğiniz konular hakkında sosyal medya hesaplarımdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler diliyorum.

SOSYAL MEDYA HESAPLARIM

Her gün canlı yayın yaptığım Haahi Programını telefonunuza indirerek ya da pc den ▶️ http://goo.gl/w4bXQr linkinden canlı yayınlarıma katılıp sorularınızı sorabilirsiniz.

ABONE OL ▶️ http://goo.gl/UwUjv2
Facebook ▶️ http://goo.gl/RU2SPG
Web sitem ▶️ http://goo.gl/rVKvya
İnstagram ▶️ http://goo.gl/qWxKkC
Twitter ▶️ http://goo.gl/qR9Bxu

Reklam ve İşbirliği İçin ▶️ [email protected]


Kevin MacLeod sanatçısının Controlled Chaos - Supernatural Haunting adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1200059
Sanatçı: http://incompetech.com/

Facebook