Mp3: 80/158

BARANOVSKI - Dym [Official Music Video]



Czas: 03:39

Odsłony: 129 267

2 050 87

Dodany: 2018-04-10 11:58:24

Autor: BARANOVSKI

Kategoria: Ludzie i Blogi

BaranovskiDymWojtek BaranowskixxanaxxLaura Breszkateledyskpopwarner music polandWMGVoice of polandBaranowskiMamopłomień

Prezentujemy klip do utworu ‘Dym’, który szturmem zdobywa listy przebojów rozgłośni radiowych. W wyreżyserowanym przez Michała Jagiełło video BARANOVSKI wystąpił wspólnie z aktorką, znaną m.in. z polskiej edycji Saturday Night Live, Laurą Breszką.

Reżyseria, zdjęcia, scenariusz: Michał Jagiełło - http://michaljagiello.com/
Producent, kierownik planu: Beata Andrzejewska
Asystent operatora: Mariusz Puk
Gaffer: Mariusz "M. Toro" Ziandarski
Oświetleniowiec: Hubert Stępikeń
Sprzęt Oświetleniowy: http://www.lighthouse.guru/
Make up, włosy: Anna Piechocka - http://www.facebook.com/catnelmakeup/ oraz Monika Gałecka - http://www.facebook.com/monikagaleckamakeup/
Stylizacje: Magda Jagnicka - http://www.facebook.com/Magda-Jagnicka-501016556623021/

‘Dym’ to krótka historia o relacji utkwionej w najgorętszym z żywiołów. Płomień i dym. Pod ich przykrywką kryje się burzliwy związek, który finalnie okazuje się wypalać i jak to z ogniem bywa, czeka na nieuniknione wygaśnięcie - opowiada o swoim singlu BARANOVSKI. - W warstwie muzycznej na pierwszy plan wyłania się motyw basu, który nawiązuje do utworu ‘The Less I Know The Better’ zespołu Tame Impala. Piosenka jest połączeniem innowacyjnych rozwiązań z klasycznymi patentami. Cały utwór jest mieszanką różnych stylów, co finalnie owocuje wyszukanym popowym brzmieniem.

POSŁUCHAJ SINGLA ‘DYM’ W SERWISACH DIGITALNYCH: http://wmg.lnk.to/BARANOVSKIDYM
BARANOVSKI NA FACEBOOKU: http://www.facebook.com/baranovskimusic/

Niektórzy BARANOVSKIEGO pamiętają z udziału w jednym z wokalnych talent show. Inni kojarzą z koncertów grupy XXANAXX, z którą od dwóch lat występuje jako klawiszowiec i gitarzysta zespołu. Przyszedł jednak czas, aby na nowo zaczął pisać swoją własną, autorską historię. W sercu najmocniej grają mu tacy artyści jak Tom Odell, Paolo Nutini, Kaleo, Sohn i Chet Faker. Wszystkie te inspiracje jeszcze w tym roku będzie można usłyszeć na Jego debiutanckiej płycie. Na razie młody wokalista i muzyk powoli, acz konsekwentnie odkrywa kolejne karty.

Music video by BARANOVSKI performing Dym. (P) 2018 The Copyright in this audiovisual recording is owned by Warner Music Poland Sp. z.o.o.

Facebook