Czas: 05:21

Odsłony: 12 221 574

48 032 1 919

Dodany: 2014-12-03 15:14:21

Autor: Step Records

Kategoria: Muzyka

niziolw razie wsyndykatparolszajkaw razie wupolska wersjajanohinolprostobanita recordsniziołstep recordschadazbuku

Nizioł ft. Parol, Polska Wersja - W razie wZamów preorder: http://preorder.pl/niziol-pretekst
Nizioł na fb: http://www.facebook.com/NiziolSzajkaSyndykat Polska Wersja na fb: http://www.facebook.com/pwpolskawersja Syndykat na fb: http://www.facebook.com/syndykator

"W razie w" to kolejny utwór, który promuje nadchodzący album Nizioła – Pretekst. W numerze udzielił się gościnnie skład Polska Wersja oraz Parol Syndykat. Za bit odpowiada Tytuz, a klip to dzieło ekipy 9Liter Filmy.

Debiutancki album Nizioła ukaże się 12 grudnia nakładem Banita Records we współpracy z opolską wytwórnią Step Records, która zapewnia promocję oraz dystrybucję materiału.

„Pretekst” to debiutancki album Nizioła, rapera reprezentującego krakowski skład Szajka. Muzyk przez ostatnie miesiące kompletował materiał, który w grudniu ujrzy światło dzienne. Rapera wspierają czołowe postacie polskiego rapu, m.in. Sokół, Lukasyno, Siwers, AK-47, Bonus RPK, KęKę, Popek, Kaczy czy Junior Stress.

Nizioł kojarzony jest przede wszystkim z featuringów. W ciągu ostatnich 12 miesięcy Nizioł pojawił się (lub pojawi) w ponad 40-u utworach, do których został zaproszony przez zaprzyjaźnionych raperów i składy. Ostatni jego singiel z Dawidziorem oraz Maciejem Maleńczukiem odbił się szerokim echem na lokalnej scenie. Krakowski raper powoli ugruntowuje swoją pozycję, a prawdziwym, trwałym fundamentem będzie album „Pretekst”. Warto również podkreślić, że na płycie gościnnie pojawiła się Monica Michael, finalistka brytyjskiej edycji „X Factor”. Nizioł to płodny artysta, który jednocześnie pracuje nad kolejnym projektem „Syndykat”.

Title: W razie w ;
Artist: Nizioł ;
Featuring: Parol Syndykat, Polska Wersja ;
Album: Pretekst ;
Producer: Tytuz ;
Lyrics: Nizioł, Parol, Jano, Hinol ;
Video: 9LITER FILMY ;
Label: Banita Records/Step Dystrybucja ;

Facebook