gAldatan eşini basan adamın ibretlik kamera kaydı - buyu3064.com

Czas: 01:38

Odsłony: 1 440 376

699 191

Dodany: 2016-01-04 15:59:07

Autor: Magazine News

Kategoria: Ludzie i Blogi

aldatmakkadınaldatan kadınaldatan eşaldatılan eşaldatılan eşin intikamı

Aldatan eşini basan adamın ibretlik kamera kaydı


Pobierz Aldatan eşini basan adamın ibretlik kamera kaydı w jakości 320 kbps !!! - bez logowania - za darmo

Aldatmak, aldatılmak giderek sık bir şekilde insanların özel hayatında karşılaştığı acı bir tecrübe oluyor. Özellikle evli çiftlerde görülen aldatma vakaları ise ayrı bir yürek yaralıyor. ABD'de bir adamın kendisini aldatan eşini kameraya çektiği görüntüler ise şimdiye kadar görülen en ilginç diyaloglara sahne oldu desek yeridir

ABD'de bir boşanma davasında ortaya çıkan görüntüler, bir şekilde sosyal medyaya sızdı ve günün virali oldu. Uzun süredir aldatıldığının farkında olan adı açıklanmayan bir adam, eşini sevgilisiyle kendi evinde bastı ve bu anları saniye saniye cep telefonuyla kaydetti. Aldatma olayının yaşattığı şoktan mıdır, yoksa kelimelerin kifayetsiz kalışından mıdır nedir, kayıtlarda öyle bir diyalog yaşanıyor ki şaşırmamak elde değil!

Görüntüleri kaydeden adam, mahkemede şu açıklamayı yaptı: "Benim yakında eski eşim olarak anacağım Jenelle ve Jason'ı yakaladım. Umarım bu kayıtlar mahkeme için delil teşkil eder. Gerçeklerin ortaya çıkması için bana Tanrı yardım etti. Bu yaşananlara sessiz kalmaktan bıkmıştım. Herkes eşimin gerçek yüzünü görsün istiyorum." Bu açıklamadan sonra görüntüleri izleyen yargıç şaşkınlığını gizleyemedi çünkü hem eşinin sevgilisi hem de davalı olan koca oldukça sakin görünüyor ve birbirlerine kardeş olarak hitap ediyorlardı. Hatta aldatılan koca, eşinin sevgilisine "Sen iyi bir adamsın" bile diyordu. Söz konusu görüntülerin normal şartlarda mahkemeden sızmaması gerekiyordu ancak bir şekilde sosyal medyaya düşen bu görüntüleri yorumsuz olarak sizlerle paylaşıyoruz:

Facebook