Czas: 06:25

Odsłony: 396 827

1 324 51

Dodany: 2008-06-04 08:02:56

Autor: donGURALesko

Kategoria: Muzyka

elpolakodonguraleskoguraldonguraleskodrańdziadziordziadziortvdjdziadzior

donGURALesko - DrańZamów utwór na iTunes: http://itunes.apple.com/us/album/el-polako/id658863944

REALIZACJA FILMU: MICHAŁ PIOTROWSKI (FLOW STUDIO)

Zagraliśmy dziesiątki koncertów, setki razy zapowiadaliśmy nadejście nowej ery. Pozwoliliśmy fanom słuchać nowych utworów, cały czas szlifując je i selekcjonując. Otworzyliśmy kanał YouTube, nową stronę internetową, zadbaliśmy o jak najlepszy kontakt z mediami. Wszystko po to, by teraz, gdy nadeszła ta chwila, z jak największą, rozpierającą nas dumą zaprezentować premierę nowego albumu donGURALesko "EL POLAKO"!

Płyta ukaże się na rynku jako całkowicie niezależne wydawnictwo, stworzone nakładem samego DGE. Bity, które w pefekcyjny sposób podkreśliły niepowtarzalny charakter EL POLAKO stworzyli: Matheo, DJ STORY, Donatan, Mikser, Julek i Kada. Za skrecze odpowiedzialny jest DJ HEN, ilość zagranych wspólnie koncertów sprawiła, że rozumie się on z Guralem bez słów, jego praca nie wymagała prawie żadnych poprawek. Wśród gości na płycie, znajdą się przedstawiciele amerykańskiego hip-hopu, już wkrótce szczegóły.

Prezentowany powyżej klip, to undergroudnowa zajawka, została nakręcona do utworu pod roboczą nazwą "Drań", który składa się z trzech zwrotek, każda z nich pochodzi z innego kawałka zamieszczonego na EL POLAKO. Oglądajcie to i poczujcie przedsmak najchorszego gówna jakie zaatakuje Was już pod koniec czerwca!

Wszystkie kolejne informacje (tracklista, okładka, promomix itd.) na dniach pojawią się na oficjalnej stronie www.donguralesko.pl, oraz na portalach www.hip-hop.pl i www.poznanskirap.com. Równo z datą premiery pojawi się klip do pierwszego singla, pod tytułem "EL POLAKO". Za produkcję odpowiedzialny jest Michał Piotrowski. Mastering płyty wziął na siebie Arek Namysłowski i poznańskie MM STUDIO.

Medialnymi partnerami produkcji są: www.hip-hop.pl, www.poznanskirap.com, www.cgm.pl, www.fotka.pl, www.muzyka.pl, miesięcznik konsolowy PSX EXTREME oraz radio RMI FM.

Stay tuned!

KUP TEN KAWAŁEK NA ITUNES: http://itunes.apple.com/pl/album/el-polako/id658863944

Facebook